Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora duket mahnitëse në Australi, teksa merr vëmendjen me veshjen shumëngjyrëshe

Ajo aktualisht është në Down Under të Sydneyt ku do të fillojë rolin e saj si gjyqtare në “The Voice Australia”.

Dhe Rita Ora dukej mahnitëse ndërsa ‘mbylli një ditë të gjatë por emocionuese’, kur u shfaq e veshur me një bluzë të rastësishme dhe pantallona lëkure me ngjyra.

Këngëtarja, 30 vjeçare, i ndau disa fotografi me ndjekësit e saj në llogarinë personale në Instagram me 16 milionë ndjekësit e saj të martën, shkruan DailyMail.

Ajo veshi një bluzë të zezë me shkronja të bardha dhe të kuqe në pjesën e përparme e cila kombinohej me pantallonat e saj të pazakonta.

Këngëtarja e hitit “Bang Bang” i la flokët e saj bionde të lirshme, që i binin shpatullave dhe i kornizonin fytyrën.

Ajo buzëqeshi për kamerën me një fytyrë plotë me makijazh, duke marrë vëmendjen me buzët rozë dhe një ngjyrë të lehtë në sytë e saj.

Ylli shqiptarë kishte përzgjedhur aksesorë minimalë, vetëm duke shtuar disa unaza në pamjen e saj, por duke përdorur syze dielli të kuqe që përputheshin ndërsa pozonte në një çast.

“Sapo përmbyllëm një ditë të gjatë, por emocionuese !! A keni dëgjuar akoma zhurmë?”, ka shkruar Ora në mbishkrimin e këtyre fotografive.

“Faleminderit të gjithë stacioneve të radios dhe platformave muzikore për mbështetjen! Jam shumë mirënjohëse”, shtoi ajo.

Kjo vjen pasi Rita zbuloi se sa e lumtur është që i është bashkuar jurisë së “The Voice Australia”, ndërsa shfaqja përgatitet të fillojë xhirimet këtë javë.

Muzikantja britanike – e cila sapo ka përfunduar karantinën e saj të detyrueshme 14-ditore pas udhëtimit nga Anglia – foli pasi takoi kolegët e saj gjyqtarë: Keith Urban, Jessica Mauboy dhe Guy Sebastian për herë të parë në Sydney të mërkurën.

Duke folur për The Daily Telegraph, Rita tha: “Unë jam vërtet mirënjohëse që jam ftuar këtu për të qenë pjesë e The Voice këtë vit. Mezi pres të jem në gjendje të mentoroj talentin e mahnitshëm këtu, le të shkojmë”.

Rita zbarkoi në Down Under në fillim të muajit, pasi fluturoi nga shtëpia e saj në Londër për t’u bërë pjesë e panelit.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...