Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora duket senzacionale në imazhet e fundit, ndërsa promovon koleksionin e ri të këpucëve

Rita Ora po vinte hapin e saj më të mirë kur pozoi për një seri imazhesh shumë seksi për të promovuar një koleksion të ri këpucësh.

Këngëtarja 29 vjeçare, bashkoi dashurinë e saj për muzikën me modën ndërsa pozoi me disa instrumente muzikore pranë, shkruan DailyMail.

Duke pozuar me kitarë dhe tastierë, bjondja bukuroshe tronditi mikrofonin veshur me një fustan të bardhë me pendë të bardha dhe fustan të gjelbër me forma të përshtatshme, midis pamjeve të tjera të shkëlqyera.

Dhe sa i përket këpucëve të reja, të gjitha nga ‘ShoeDazzle’, ajo pozoi fillimisht me një palë çizme të gjata ngjyrë rozë deri në kofshë, çizme me gunga, dhe sandalet me rripa.

Rita tha: “Unë gjithmonë kam dashur koleksionin tim të këpucëve që është elegant, si dhe i arritshëm, kjo është arsyeja pse partneriteti me ‘ShoeDazzle’ ka qenë kaq i shkëlqyeshëm”.

Ajo shtoi: “Unë besoj se moda mund të jetë një rrugë krijuese që individët të shprehen lirshëm”.

“Unë mendoj se është e rëndësishme për të gjithë që të kenë akses në këpucë që u japin atyre besim dhe kjo është ajo që më shtyu dëshirën për të bashkëpunuar me ‘ShoeDazzle’”.

Koleksioni ‘Rita Ora x ShoeDazzle’, i cili përmban një varg llojesh nga takat larta të tapetit të kuq e deri te atletet dhe çizmet deri në gju, të cilat janë të gjitha në shitje nga tani.

Përveç kësaj, Rita dhe ‘ShoeDazzle’ po lansojnë edhe Fondin e Grave të së Ardhmes.

Ky fond është një investim prej 100,000 dollarësh për të dhënë grante për tre gra që janë duke punuar në industrinë krijuese.

Përveç kësaj, Rita po përgatitet edhe për projektin e saj më të ri të aktrimit.

Ora është pjesë e filmit më të ri “Twist”, që do të publikohet vitin e ardhshëm.

Ajo do të luajë rolin e Artful Dodger, teksa “trailer”-i i këtij filmi u publikua vetëm pak ditë më parë. /Telegrafi/

Postime të ngjashme

Një super projekt po vjen, Kida bashkon forcat me Butrintin e Ledrin

Dafina Vidishiqi

Kanye nuk po e merr me ngut lidhjen e re dhe nuk po kërkon të ketë fëmijë tjerë

Dafina Vidishiqi

Enca “mbretëresha” e Instagramit, artistja shqiptare më e ndjekur, ja kë lë pas

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa është artistja më e dëgjuar në historinë e Spotify

Dafina Vidishiqi

Dafina Zeqiri thotë se është e lumtur që ka realizuar një këngë me nënën e saj

Dafina Vidishiqi

Gold Ag lanson “Plumbi” në nder të Ditës së Çlirimit

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...