Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

Këngëtarja ka nisur ditën me pozitivitet.

 

Rita Ora, ka publikuar fotografi të reja e veshur me bikini derisa ka ekspozuar linjat trupor.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, ka zgjedhur të ndajë fotografitë teksa ka shkruar edhe një mbishkrim se është zgjuar e gëzuar për arritjen e suksesit të projektit të saj të fundit muzikor.

https://www.instagram.com/p/CR2QS51sDi7/?utm_source=ig_web_copy_link

“U zgjova këtë mëngjes me kaq shumë dashuri për këngën time dhe Sigala-n, You for Me. E tëra që mund të them është se nuk mund të ndalem së qeshuri nga lumturia. Faleminderit që më bëtë të buzëqeshë sot”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Rita Ora për fillim e ka lansuar vetëm në mënyre vizuele këngën ndërsa më vonë edhe klipin.

Related posts

Bella Hadid shkëlqen me figurën e saj të tonifikuar në rroba-banje

D V

Reagon kuzhinieri i Met Gala pas postimit të Keke Palmer

D V

Me dekolte të hapur, Bebe Rexha vjen elegante në paraqitjen e radhës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com