Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora falënderon Valdrin Sahitin për veshjet tradicionale: Pikërisht në kohën kur Kosova feston Pavarësinë

Projekti i ri i Rita Orës është thuajse në finalizim.

Këngëtarja shqiptare me renome botërore ka prezantuar ditën e djeshme (e hënë) një pjesë të klipit të ri.

Kjo bëri që të ketë reagime të shumta, pasi në pjesën e ndarë në Instagram ajo shfaqet e veshur me rroba tradicionale të punuara nga kreatori Valdrin Sahiti.

30 vjeçarja së fundmi e ka falënderuar publikisht stilistin shqiptar, i cili u përkujdes për çdo detaj në veshjet që edhe identifikojnë shqiptarët.

“Valdrin Sahiti, ju e keni ‘mbytur’ këtë. Faleminderit. Pikërisht në kohën kur Kosova feston Pavarësinë”, ka thënë ajo.

Kjo këngë e yllit shqiptar do të publikohet saktësisht ditën e premte (12 shkurt) dhe është bashkëpunimi i saj mes artistëve: David Guetta, Gunna dhe Khea.

Projekti rikthyes i Orës mezi po pritet edhe nga fansat e miqtë që mban në rrjete sociale.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...