Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora fotografohet nga ballkoni i rezidencës luksoze në Sidney, shihet teksa tymos cigare

Gjatë ditës së sotme (e premte) një sukses të menjëhershëm e pati Rita Ora me lansimin e klipit të këngën “Bang”.

Sidoqoftë kësaj, ajo është duke qëndruar në Australi, pasi do të jetë pjesë e kompeticionit “The Voice”, shkruan Daily Mail.

Është rapotuar se artistja është dukë qëndruar në një ‘penthouse’, ku do të paguajë 500 dollarë për një natë.

Paparacit tashmë i janë vënë pas, derisa janë publikuar disa fotografi të saj derisa qëndornte me një mike në ballkon.

Ajo çka mori vëmendje është se Rita u pa edhe duke tymos cigare, kurse veshje e saj ishte shumë-ngjyrëshe.

Derisa shijonte rrezet e diellit, bukuroshja bionde është shfaqur edhe duke biseduar me dikë në telefon.

Ndërkaq, Ora dhe mini-albumi i saj janë duke bërë bujë në rrjet, pasi paralajmërimin e bëri përmes imazheve ku shihej me veshje kombëtare shqiptare.

Ndërkaq, Ora dhe mini-albumi i saj janë duke bërë bujë në rrjet, pasi paralajmërimin e bëri përmes imazheve ku shihej me veshje kombëtare shqiptare.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...