Showbiz

Rita Ora heq unazën e diamantit, teksa shihet në rrugët e Notting Hill

Zhurnal Ads

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, thuhet se është fejuar me Romain Gavras.

Këto spekulime kanë ardhur si rrjedhojë e një unaze diamanti, me të cilën ajo shihej në rrugë, shkruan Daily Mail.

Por, gjatë ditës së djeshme (e hënë) ajo është parë së bashku me një mike në rrugët e Notting Hill, teksa shihej me veshje sportive.

Rita ka vënë në pah linjat e formësuara trupore, ndërsa për aksesorë ka vendosur të mbajë një kapele bejsbolli dhe një palë syze.

Ajo çka mori vëmendjen e fansave është se bukuroshja shqiptare kishte hequr unazën, prej së cilës erdhën aludimet për fejesë.

Ndërkaq, Rita dhe Romain kanë filluar lidhjen e dashurisë për disa muaj, teksa edhe pushimet verore i kanë kaluar së bashku.

Postime të ngjashme

Edhe 6 ditë deri tek zgjedhjet presidenciale, Kim Kardashian ua rikujton ndjekësve se duhet të votojnë

admin

Vdes skenaristi i famshëm amerikan, William Blinn

admin

Fitoi të drejtën e konkurrimit në një nga spektaklet më të mëdha gjermane, por të riut shqiptar Edmond Behrami i refuzohet viza nga ambasada

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...