Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora humb 220 mijë ndjekës në Instagram, pasi theu rregullat antiCOVID-19

Rita Ora është artistja me prejardhje shqiptare që kohëve të fundit është duke u komentuar shumë në rrjete sociale.

Krejt kjo vjen pasi ajo për ditëlindjen e 30-të organizoi një festë, çka rezultonte si thyerje e rregullave antiCOVID-19, shkruan Daily Mail.

Ajo tashmë në rrjetin social Instagram ka humbur 220 mijë ndjekës, të cilët vazhdimisht po e akuzojnë për veprimin e bërë.

Po ashtu këngëtarja është konsideruar si ‘egoiste’ nga policia angleze, ani pse thuhet se ajo pagoi një shumë të majme.

Që nga muaji maj, ndjekësit e Ritës kanë qenë në rënie të dukshme dhe që nga 29 janar, ajo ka rreth 16,024,000 ndjekës.

Kujtojmë se gjatë ditës së djeshme (e premte) fansat e “The Masked Singer” kanë kërkuar që ajo të largohet nga shfaqja.

Në rrjetin social Twitter komentuesit shpërthyen me mesazhe që shfaqnin mllefin që kanë ndaj veprimit të artistes.

Postime të ngjashme

Rihanna dhe A $ AP Rocky qëndrojnë gjithë natën në një studio muzikore dhe dalin në orët e para të mëngjesit

D V

Flokë kaçurrele e grim perfekt, Mimoza Shkodra mahnit me dukjen

D V

Dua Lipa publikon klipin “Demeanor”, në bashkëpunim me artistin e ndjerë Pop Smoke

D V

Përmes fotografive të fundit, Aurela Hoxha konfirmon së është bërë nënë për herë të parë

D V

Rita Ora guxon dhe eksperimenton me kombinimin drastik në tapetin e kuq të “Los Angeles Art Show”

D V

Shakira rrezikon të shkojë në burg, akuzohet për 6 vepra penale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...