Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora me motrën dhe vëllain në Rugovë

Nëna e Rita Orës ka ndarë me ndjekësit e saj disa fotografi nga e kaluara.

E në njërën nga këto fotografi, treshja Rita Ora, Elena Ora e Don Ora shihen teksa pozojnë para urës në Rugovë të Pejës, të cilën e kanë realizuar kur kishin ardhë për pushime në Kosovë.

Kjo ishte koha kur Rita ende ishte fëmijë dhe nuk e kishte arritur famën që e ka sot, e kur e lirë mund të vinte t’i kalonte pushimet në vendlindje.

Vera shpesh ndan fotografi të tilla nga e kaluara e familjes së saj, dhe ndjekësit janë shumë të interesuar për të parë jetën para famës të yllit botëror./Gazeta Express/

Postime të ngjashme

Zack Snyder po punon rreth filmit të ri “King Arthur”

S.B.

Jolie shet pikturën e Churchillit për shtatë milionë funte

S.B.

Aktorja, Erica Watson vdes pas infektimit me COVID-19

S.B.

Louis Tomlinson: Gjithçka që duhet të dini për ish-anëtarin e “One Direction”

S.B.

Çiljeta Xhilaga rrëfen marrëdhënien me Alban Hoxhën: Që pesë vite bashkë, kur dashuria është e fortë çdo gjë kalohet

S.B.

Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë aktive në palestër, edhe pse është në muajt e fundit të shtatzënisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...