Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora me ndryshim drastik, bëhet brune ndërsa shfaqet me veshje 10 mijë euroshe në eventin e ‘Chanel’

Rita Ora ka një sens të jashtëzakonshëm stili dhe ajo kurrë nuk ka pasur frikë ta tregojë atë.

Dhe të mërkurën, këngëtarja shqiptaro-britanike, u shfaq e mrekullueshme në një veshje të markës “Chanel” me vlerë 12,440 dollarë (afro 10,300 euro) ndërsa shijoi një natë në Sydney për të festuar 100 vjetorin e parfumit ikonik ‘Nr.5’ të shtëpisë së modës franceze.

Ylli i muzikës pop ishte e veshur e tëra në të zezë, me një veshje të përbërë nga një bluzë e zezë 6550 dollarëshe dhe pantallona gjysmë të tejdukshme të cilat kushtojnë rreth 5890 dollarë.

Këngëtarja e hitit “Hot Right Now” kombinoi ansamblin elegant me një palë taka të zeza dhe mbante disa gjerdanë të “Chanel”.

Rita i ktheu flokët e saj në brune, ndërsa vuri pak makijazh, që karakterizohej kryesisht nga buzëkuqi i kuq.

Këngëtarja mbajti një çantë të vogël bardh e zi ndërsa pozonte në tapetin e kuq pak pasi mbërriti në ngjarje.

Kjo paraqitje e Ritës vjen mes thashethemeve që ajo ka nisur një lidhje të re me regjisorin e filmit “Thor”, Taika Waititi gjatë qëndrimit të saj në Australi për spektaklin “The Voice”.

Sipas The Sun, Rita dhe Taika nuk e kanë fshehur se janë së bashku në mesin e miqve të tyre të famshëm dhe gjërat mund të bëhen serioze.

“Ata kanë qenë një çift që nga fillimi i marsit. Sidoqoftë, të gjithë miqtë e tyre dinë për marrëdhënien. Ata janë vërtet me njëri-tjetrin”, i tha një burim mediumit britanik.

Javën e kaluar, interpretuesja e hitit “Lonely Together” publikoi një fotografi me Taikan në Instagram, ku shihej e mbështjellë në krahët e tij.

Postime të ngjashme

“Love Again” nga Dua Lipa arrin 20 milionë shikime

Dafina Vidishiqi

Urimi i Kidës për Getinjon me rastin e ditëlindjes

Dafina Vidishiqi

Kendall Jenner ndan momente romantike me basketbollistin Devin Booker

Dafina Vidishiqi

E diela familjare e e Gold AG dhe bashkëshortes pranë djalit, Guerilit

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie viziton ish-bashkëshortin në apartamentin e tij

Dafina Vidishiqi

I paragjykojnë vajzën, Arbenita Ismajli iu reagon ashpër ndjekësve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...