Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora merr vëmendjen me xhaketën e ndezur rrugëve të Londrës

Ajo është një yll i suksesshëm i muzikës, që njihet për paraqitjet e saj me stil.

Dhe Rita Ora gozhdoi elegancën e rastësishme në një veshje të ndritshme, ndërsa dilte për një shëtitje në Londër të hënën, shkruan DailyMail.

Këngëtarja 29 vjeçare, u mbështoll me një xhaketë ngjyrë portokalli me kapele, ndërsa shijonte shëtitjen e saj gjatë ditës.

Bukuroshja e kombinoi xhaketën me një palë pantallona me dizajn të ushtarëve.

Flokët e saj bionde ishin lënë të lirshme, ndërsa vendosi vetëm disa hije të lehta makijazhi.

Rita shtoi një aksesorë shumë të veçantë në pamjen e saj, e që ishin syzet me kornizë të kuqe.

Kjo paraqitje e saj vjen pak kohë pasi ajo u përfol për një fejesë të mundshme me të dashurin e saj aktual, Romain Gavras.

Mirëpo burimet kanë pohuar se unaza në gishtin e këngëtares ka qenë një aksesor i thjeshtë dhe se nuk është unazë fejese.

Postime të ngjashme

Martohet miliarderja MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e themeluesit të Amazonit

S.B.

Dolce & Gabbana kërkon 600 milionë dollarë nga dy blogerë amerikanë

S.B.

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...