Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora, mysafire e Jimmy Fallon më 2 mars

Rita Ora ka bërë të ditur se është ftuar për të marrë pjesë në emisionin e famshëm amerikan “The Tonight Show Starring With Jimmy Fallon”.

Sipas njoftimit që ka shpërndarë në rrjetet sociale, këngëtarja nga Kosova ka njoftuar se do të zhvillojë bisedë me Jimmy Fallon e po ashtu do të performoj.

Nuk është bërë e ditur se cila do të jetë kënga me të cilën Rita do të paraqitet në emisionin shumë të ndjekur në SHBA mirëpo sipas të gjitha gjasave ajo do të dalë në skenë për të performuar këngën e saj më të re “Big”, në videoklipin e të cilit është paraqitur me veshje kombëtare shqiptare.

Rita ka qenë e ftuar nga Jimmy Fallon edhe disa vite më parë.

Postime të ngjashme

Me këmishë nate dhe e pa grimuar, Dua Lipa iu thotë “mirëmëngjesi” fansave me poza ku vë në pah dukjen e saj natyrale

S.B.

Dua Lipa sërish pjesë e reklamës së parfumit “Libre”

S.B.

Madonna e ka blerë shtëpi 19.3 milionë dollarësh nga The Weeknd

S.B.

Kanye West dhe Kim Kardashian kërkojnë të dy kujdestarinë e përbashkët në divorc

S.B.

Bebe Rexha shënon një tjetër sukses të madh, kënga e saj “Meant to be” arrin një miliard dëgjime në Spotify

S.B.

Të famshmit nga estrada shqiptare urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...