Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora në mbështetje të vajzave nga Afganistani, që ndihmojnë vendin në luftën kundër COVID-19

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, vazhdon të jetë ndër më me trend në skenën ndërkombëtare.

Ajo përmes rrjeteve sociale mban të azhurnuar miliona ndjekës, të cilët e përkrahin në mënyrë të vazhdueshme.

Por, në një postim të fundit ajo ka mahnitur me dukjen, teksa ka vendosur të vishet me një xhaketë dhe pantallona të thjeshta.

https://www.instagram.com/p/CGNGMLjjpdP/?utm_source=ig_web_copy_link

Përkundër imazheve, ajo ka inkurajuar fansat që të shohin vajzat nga Afganistani, të cilat po ndihmojnë vendin në luftën kundër COVID-19.

“Shikoni në Instastory për punën e mrekullueshme të vajzave të reja nga Afganistani, të cilat po ndihmojnë vendin të trajtojnë pandeminë coronavirus”, ka shkruar ajo në përshkrim.

https://www.instagram.com/p/CGIjuNHDd1V/?utm_source=ig_web_copy_link

Po ashtu, për nderë të Ditës Ndërkombëtare të Vajzave”, Rita ka shpërndarë një mesazh motivues edhe për vajzat shqiptare.

Postime të ngjashme

Përse Jennifer Lopez është ndarë nga Alex Rodriguez?

S.B.

Afërdita Dreshaj rrëfen njohjen me Jakub Kindl dhe flet për sekretin e një martese të lumtur: Ne e përkrahim njëri-tjetrin në çdo gjë

S.B.

Pas vdekjes së Princit Filip, kush do të trashëgojë titullin Duka i Edinburgut?

S.B.

William dhe Harry u panë duke biseduar me njëri-tjetrin në varrimin e Princit Filip, bashkohen për herë të parë që pas largimit të Princit nga familja mbretërore

S.B.

Kate Middleton në varrimin e Princit Filip shfaqet me një gjerdan diamanti të Mbretëreshës Elizabeth II dhe Princeshës Diana

S.B.

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...