Agjencia Zhurnal.mk

Rita Ora në taksi pa reçipeta interpreton këngë dhe mahnit me vokalin e saj

Ajo nuk është e huaj për zgjedhjet e guximshme të modës.

Dhe Rita Ora dukej tipike me stil e veshur me një këmishë të bardhë, ndërsa këndonte një këngë të Grupit Little Mix në pjesën e pasme të një taksi të mërkurën në mbrëmje, shkruan DailyMail.

Këngëtarja 29 vjeçare, u shfaq pa sytjena në këmishën e bardhë paksa të zbërthyer ndërsa ndau me fansat dekoltenë e saj në klipin e shkurtër të cilin e publikoi në Instagram Stories.

Duke ndarë dashurinë e saj për grupin e vajzave, Rita shkroi: “Unë i dua këto vajza, ato gjithmonë më japin pikërisht atë që dua dhe më shumë! LittleMix”.

Videoja tjetër e Ritës e shfaqi atë duke interpretuar këngën “Fantasia’s When I See U”, ndërsa ajo tregoi vlerësimin e saj duke shkruar: “Si i harrova këto vokale? Uau”.

Rita mbante flokët e saj bionde të lirshme, ndërsa zgjodhi një pamje dramatike me një makijazh gri te syri dhe buzët me buzëkuqin mat.

Rita tani është përsëri në Mbretërinë e Bashkuar pasi kaloi pjesën më të madhe të verës duke marrë rreze dielli në Greqi dhe Ibiza.

Ajo po ndjehej nostalgjike për pushimet e verës, ndërsa publikoi një video të saj ku shfaqej në bikini, të cilën e kishte realizuar në plazh.

Këngëtarja e njohur nuk ka sjell ndonjë këngë të re për fansa5t që nga projekti i fundit muzikor, “How to be lonely”.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...