Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora nis inçizimin e këngës së re derisa vëmendja bie tek veshja e saj

Këngëtarja i lëshoi flokët të dielën ndërsa u kthye në studio gjatë një pushimi të rrallë nga angazhimi i saj për The Voice Australia.

Këngëtarja ra në sy me një palë pizhame me ngjyrë të zezë mëndafshi të freskët ndërsa po inçizonte vokalet në një studio regjistrimi në Sidnei, e cila ishte fotografuar duke u argëtuar pas mikrofonit.

Duke shfaqur një dukje me mëngë të prera dhe pantallona të shkurtra që përputhen, veshja siguroi që Rita të tërhiqte vëmendjen ndërsa punonte për këngën e saj të re.

Duke ndarë një seri fotografish në Instagram me ndjekësit të nesërmen në mëngjes, ylli britanik u pa duke postuar një seri pozash pasi mbërriti në vendin se ku po qëndron në Sidnei.

Në mbishkrimin e fotografive, ajo shkroi: “Dje u ktheva në vendin tim të lumtur”.

Në imazhe të ndara, Rita shfaqi fizikun e saj të zbukuruar në pjesën e sipërme të prerjes së zezë dhe pantallona të shkurtra që përputhen, të cilat shfaqnin një model rreth skajit.

Rita përshtati dukjen me një gjerdan të thjeshtë në ngjyrë ylberi rreth qafës së saj, ndërsa flokët e saj të drejta bionde u shfaqën mbi shpatullën e saj të djathtë.

Ajo i përmirësoi tiparet me rimel të tymosur dhe me buzëkuq për të kompletuar pamjen e saj.

Postime të ngjashme

Loredana Zefi ndan pamje nga xhirimet e klipit të ri

Lea Muslija

Në ditëlindjen e North, Kim zbulon se po shkruan libra për të

Lea Muslija

Pas lëndimeve të rënda nga aksidenti, vdes aktorja e “Gone Girl”

Lea Muslija

Aurela Hoxha thyen heshtjen pas raportimeve se u bë nënë

Lea Muslija

Lajm i mirë për fansat e filmit të animuar “Beauty and the Beast”

Lea Muslija

Mc Kresha befason me përgjigjen kur pyetet se për cilën kombëtare bën tifo në “EURO 2020”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...