Rita Ora pozon në bikini, zbulon format atraktive ndërsa mahnit me pamjen pa grim

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka qenë mjaft e angazhuar kohëve të fundit.

 

Pak ditë më parë ajo mbajti koncertin recital në Kullën Eiffel në Paris, ku edhe shkëlqeu me performancën.

Ndërsa, pas gjithë ngarkesave, ylli i muzikës ka vendosur që të relaksohet duke shijuar një ditë me diell, teksa pozoi e veshur vetëm në bikini.

Foto: Rita Ora/Instagram

30-vjeçarja shfaqi linjat e formësuara të trupit e veshur në një palë bikini të bardhë me blu, ndërsa shihet pa grim dhe flokë të çrregulluara.

Foto: Rita Ora/Instagram

“Buzëqeshje gjithandej. Shpresoj që të gjithë keni kaluar një fundjavë të mrekullueshme”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e imazheve.

Foto: Rita Ora/Instagram

Ndërkohë, artistja po shijon romancën me regjisori, Taika Waititi, me të cilin edhe u paraqit publikisht në tapetin e kuq në Met Gala. /Telegrafi/

Foto: Rita Ora/Instagram

Related posts

‘Kur ke dalë për herë të fundit me një djalë?’, Fifi habit me përgjigjen

D V

Yll Limani tregon incidentin që i ndodhi gjatë pushimeve në jug të Shqipërisë

D V

Loredana shfaqet me stil unik të veshjes dhe flokëve teksa pozon mbi veturë në Francë

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More