Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora provokon me dekoltenë e hapur në setin e ri fotografik

Artistja shqiptare me renome ndërkombëtare, Rita Ora, po tregohet shumë aktive për ndjekësit e saj në rrjetet sociale, në të cilat është mjaft e ndjekur.

Së fundmi, ajo ka publikuar një set të ri fotografish në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku u shfaq mjaft tërheqëse.

Ajo ka pozuar këtë herë me një model flokësh të lëpira, duke marrë kështu një pamje tejet tërheqëse në fytyrën e saj.

Ora kishte veshur një kostum gri, me një sako të hapur te pjesa e gjoksit, duke marrë kështu vëmendjen me dekoltenë e saj.

Në mbishkrimin e fotografive, 29-vjeçarja tha se moti i vranët gjatë këtyre ditëve, e ka bërë të lutur për ca ditë me diell.

“Duke u lutur për këtë shi që të ndalet”, ka shkruar Rita Ora në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Ajo u ka premtuar fansave se shumë shpejt do të sjellë këngën e re të saj, që do t’i pasojë projektit muzikor “How to be lonely” që ajo e solli në muajin mars.

Postime të ngjashme

“My love story”, një mega emision së shpejti në ekran

T E

“Tërmet” në familjen mbretërore/ Sonte transmetohet intervista e princit Harry dhe gruas së tij amerikane Meghan Markle

T E

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...