Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora rrëmben vëmendjen me çizmet me lëkurë gjarpri, ndërsa realizon ‘selfie’ para pasqyrës

Ajo është një këngëtare e suksesshme e njohur për eksperimentet e saj me stilin.

Dhe Rita Ora dukej e bujshme ndërsa tregoi ansamblin e saj më të ri të modës përpara në një varg ‘selfie’-ve të realizuara para pasqyrës të mërkurën, shkruan DailyMail.

Këngëtarja e hitit “Hot Right Now”, 29 vjeçare, dukej e mrekullueshme me një palë çizme të buta me lëkurë gjarpri ndërsa u ul në një tavolinë dhe mori poza.

Bukuroshja e mbajti dukjen e saj të rastësishme dhe elegante me një makijazh të errët te pjesa e syve, teksa rrëmbeu vëmendjen me bluzën e hapur te pjesa e dekoltesë.

Teksa është duke punuar për muzikë të re në studio, Rita po përgatitet për projektin e saj të radhës për aktrim.

Ajo luan rolin e ‘Artful Dodger’ në ripërpunimin modern të vepërs së njohur të Charles Dickens, Oliver Twist.

Të mërkurën u publikua edhe “traileri” i këtij filmi, i cili i plotë do të publikohet në vitin 2021.

Kjo nuk është eksperienca e saj e parë në aktrim, pasi Rita ka luajtur edhe në filma si: “Spivs”, “Fifty Shades”, “Pokémon Detective Pikachu”, “Southpaw” etj.

Postime të ngjashme

Taylor Swift ripërpunon albumin “Red”

Lea Muslija

Pushimet nuk kanë të mbaruar për Alketa Vejsiun

Lea Muslija

Rita Ora sjell imazhe nga ndeja e organizuar për komunitetin LGBTI, e ftuar edhe artistja e njohur

Lea Muslija

Sara feston ditëlindjen, kështu zgjodhi ta urojë Ledri

Lea Muslija

Djali i David Beckham bën xhiro me “Maserati” 65 mijë funtash rrugëve të Londrës

Lea Muslija

Jay-Z padit ish-bashkëpunëtorin e tij, shkak albumi “Reasonable Doubt”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...