Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora shfaqet duke bërë blerje në Woolworths, para se të nisej në një pushim të shkurtër në Sweven Estate

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura në botë, dhe aktualisht është në Australi pasi është zgjedhur si gjyqtare e “The Voice”.

Por Rita Ora dëshmoi të hënën se nuk merr gjithmonë trajtimin VIP.

Ylli i muzikës pop, 30 vjeçe, u ndal nga një supermarket Woolworths në New South Wales për të blerë ushqime para se të nisej në një pushim të shkurtër.

Ajo kishte të veshur një palë pantallona të bardha dhe një triko pa rripa kur vizitoi dyqanin.

Pasi bleu ushqim dhe gjërat e domosdoshme, Rita udhëtoi për në vendin luksoz Sweven Estate në lumin Hawkesbury.

Prona ofron komoditet e privatësi dhe kushton afërsisht gjashtë mijë dollarë për një natë.

Shtëpia është ‘gdhendur në sipërfaqen ekzistuese të shkëmbit në brigjet e lumit Hawkesbury’, sipas një liste të pasurive të patundshme.

Ajo përmban tavane të lartë, një zonë të gjerë dhe hapësirë në natyrë për grill dhe është e përshtatshme deri në 13 persona.

Mysafirët gjithashtu mund të shijojnë një kinema në natyrë dhe të kalojnë kohën në plazhin privat.

Rita udhëtoi në Australi në fillim të shkurtit për të filmuar për sezonin e ri të “The Voice of Australia”.

“Unë jam vërtet mirënjohëse që jam ftuar këtu për të qenë pjesë e The Voice këtë vit”, tha ajo për Daily Telegraph.

Postime të ngjashme

“Kurrë nuk do të rritëm!”, Sara Hoxha poston foto të festës së ditëlindjes së saj

Dafina Vidishiqi

“Prit pak” i thotë Xhensila Lumit B

Dafina Vidishiqi

Rita tregon gjoksin, pozon në të brendshme

Dafina Vidishiqi

Molly e Love Island, në top formë në paraqitjen e saj

Dafina Vidishiqi

Pas lajmeve se janë ndarë, reagojnë Mozzik dhe Loredana

Dafina Vidishiqi

Deputetja e VV-së i hip biçikletës sugjeron të shkohet me të në punë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...