Rita Ora shfaqet elegante në Dubai derisa falendëron për përkrahjen në industrinë e modës

Rita Ora si rrallëherë është shfaq elegante.

 

Përveç si një këngëtare e suksesshme Rita ka në pronësi edhe dy kompani të cilat e kanë bërë pjesë të biznesit, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ajo ka mbajt një fjalim në Dubai duke falënderuar gjithë përkrahësit në këtë rrugëtim.

“Faleminderit @voguearabia @retailabudhabi që më keni ftuar! Kam pasur një kohë të shkëlqyeshme duke folur për të gjitha gjërat e modës dhe udhëtimin tim si një femër në industri dhe se si ne të gjithë mund të bashkohemi për të frymëzuar të ardhmen e modës dhe argëtimit nga e gjithë bota, pa marrë parasysh se nga jeni! Unë gjithmonë kam qenë kaq i zëshëm për të sjellë ëndrrat tuaja në realitet dhe për mundin dhe këmbënguljen! Faleminderit @mrarnaut për udhëtimin e mahnitshëm! ???????????????????? faleminderit @prada për veshjen e mrekullueshme”, ka shkruar Rita sipër fotografive.

Ndryshe, kënga e fundit e Ritës është “You for me”.

Related posts

Fifi s’i ndal pozat në bikini nga pushimet

D V

Aurela dhe Stine paralajmërojnë bashkëpunimin e ri muzikor

D V

Nicole Scherzinger feston ditëlindjen teksa ndez thashetheme për një fejesë të mundshme me Thom Evans

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More