Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora shfaqet sensacionale me stilin unik në Sydney

Ajo është duke shijuar në maksimum udhëtimin për punë në Sydney.

Dhe Rita Ora duket se po kuron çdo detaj në paraqitjen e saj, për të marrë vëmendje më pas në paraqitje, shkruan Daily Mail.

30-vjeçarja është parë me një veshje plot stil, teksa vuri në pah edhe rregullimin e mrekullueshëm të flokëve.

Në pjesën e sipërmes bukuroshja bionde kishte një bluzë të bardhë, që i kishte e kombinuar me pantallona të zeza.

Padyshim që aksesorë nuk mungojnë në asnjë dukje të artistes, derisa këtë herë ishte e mbuluar me byzylykë prej ari.

Këngëtarja ndër të tjera arriti në vendin e destinuar me nja makinë luksoze, që ishte me ngjyrë rozë.

Ndërkohë theksojmë se Rita do të jetë pjesë e panelit në kompeticionin “The Voice”.

Postime të ngjashme

Adriana dhe Keith kujtojnë takimin e tyre të parë

Lea Muslija

Xhensila akuzohet se kopjoi këtë skenë të klipit nga këngëtarja e njohur

Lea Muslija

Bebe Rexha: Shpresoj pas disa vitesh të marr një master në psikologji

Lea Muslija

Pas Rihannës, Chris Brown akuzohet për dhunë ndaj një tjetër gruaje

Lea Muslija

Mësohet data e publikimit të këngës së re nga Rita Ora

Lea Muslija

U ndanë papritur, Khloe Kardashian dhe Tristan thuhet se po i planifikonin pushimet së bashku

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...