Agjencia Zhurnal.mk

Rita Ora shijon pushimet në Ibiza me të dashurin e ri, Romain Gavras

Rita Ora iu bashkua të dashurit të ri Romain Gavras të enjten ndërsa çifti lundroi Mesdheun me miqtë gjatë qëndrimit të tyre aktual në Ibiza.

Dyshja janë në mes të festës së tyre të parë pas mbylljes në ishullin Balearik, pasi shfrytëzuan më shumë kufizimet e udhëtimit të qetë, në korrik, pak para se Spanja të regjistrojë një numër shqetësues në infeksionet me coronavirus.

Dhe ata dukeshin në disponim, ndërsa hipën në një anije të vogël për një lundrim piktoresk afër vijës bregdetare të Ibiza-s, shkruan DailyMail.

Udhëtimi vjen pasi Rita, 29 vjeçare, u vu re se nisi një lidhje të re me regjisorin e videove muzikore Romain, 39 vjeç, për herë të parë gjatë fundjavës.

Çifti i ri u fotografua kur po ktheheshin në shtëpinë e saj në Londër në orët e para të mëngjesit të së shtunës pas një nate feste.

Rita shijoi një natë me të dashurin e ri në klubin “The Little Yellow Door” në Notting Hill të Londrës, të premten në mbrëmje për të festuar 30 vjetorin e lindjes së shoqes së saj shqiptare, Anda Vlasaku.

Dyshja thuhet se janë larguar nga ‘party’ për në një festë në shtëpi në veri të Londrës, ku qëndruan deri në 6:30 të mëngjesit para se të ktheheshin në shtëpinë e Ritës në orën 7:00 të mëngjesit.

Këto pamje vijnë vetëm një ditë pas interpretuesja e hitit “Let You Love Me” u fotografua në disa poza atraktive në bikini, gjatë lundrimit me shoqërinë në brigjet e Spanjës.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!