Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora shkëlqen me dukjen e radhës në “The Masked Singer”, fansat komentojnë ndryshimin e saj

Fansat e spektaklit “The Masked Singer” mbetën të hutuar sonte ndërsa Rita Ora tronditi duke u shfaqur një nga stilet e saj më krijuese deri më tani.

Rita u bashkua me kolegët e saj gjyqtarë të spektaklit: Jonathan Ross, Mo Gilligan dhe Davina McCall në një përpjekje për të demaskuar të famshmit që interpretojnë me maska para tyre.

Dhe Rita i kishte bërë flokët e saj në një stil të ri, me një bishtalec poshtë shpinës, shkruan The Mirror.

Ndërsa disa fansa e pëlqyen pamjen e re, të tjerëve nuk është se u bëri edhe shumë përshtypje.

“Flokët e Ritës duken mahnitëse sonte”, shkruante njëri. “Unë e kam vendosur,” shkroi një tjetër në Twitter, “Rita Ora është vajza ime”, vazhdoi ai.

Një i tretë gjithashtu shkruajti emrin e Ritës me një varg emoji në formë zemre.

Por të tjerët nuk ishin aq të sigurt.

Një komentues shkroi se dukej “e çuditshme”, ndërsa një tjetër pyeti: “Çfarë ka ndodhur me flokët e Ritës sonte?”

Një tjetër komentoi: “Çfarë ka ndodhur me flokët e Ritës? Turp, sepse unë e dua pjesën e sipërme të saj me flokë kaçurrela”.

Rita Ora përndryshe është paguar mbi një milion funte për të qenë pjesë e sezonit të dytë të këtij spektakli, si një nga gjyqtaret e jurisë së “The Masked Singer”.

Postime të ngjashme

Mixha Bibë kërcënon këngëtarin me armë në mes të emisionit (Video)

T E

Meti tashmë si menaxher, sjell fuqishëm në skenë Adolin

T E

Një tjetër arritje për Dua Lipën, albumi “Future Nostalgia” certifikohet si ‘platinum’ në Mbretërinë e Bashkuar

S.B.

E pyetur nëse ndonjëherë ka vuajtur nga ankthi, Aurela Gaçe: Sigurisht, kam pasur vështirësi shpirtërore, psikologjike e monetare

S.B.

Anxhela Peristeri prezanton një pjesë të klipit të këngës përfaqësuese në “Eurovision 2021”

S.B.

Taylor Swift anulon sërish shfaqjet e mbetura të turneut “Lover Fest” për shkak të pandemisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...