Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora shkëlqen me dukjen në stilin e viteve ’40, ndërsa provokon me fustanin e hapur dhe me prerje të shumta

Ajo gjithmonë duket e bujshme.

Dhe Rita Ora ishte e sigurt se do të merrte vëmendjen ndërsa shfaqi fizikun e saj e veshur me një fustan me prerje të shumta gjatë një fotosesioni të premten.

Këngëtarja 30 vjeçare, i magjepsi të gjithë ndërsa u paraqit me fustanin e verdhë të materialit saten, i cili ishte i hapur te pjesa e dekoltesë, shkruan DailyMail.

Rita dukej e pabesueshme ndërsa pozonte para kamerës, duke shfaqur linjat e saj të tonifikuara ndërsa ishte ulur në një karrige të zezë.

Ajo e shoqëroi fustanin e saj të ndritshëm me një gjerdan elegant prej ari.

Bukuroshja i kishte mbërthyer flokët e saj bionde në një stil të vitit 1940, teksa kishte vënë një buzëkuq vezullues për të rritur joshjen.

Postime të ngjashme

Oriola nuk i lë vend imagjinatës, i tregon pothuajse të gjitha në fotosesionin e ri

Dafina Vidishiqi

Me këtë datë publikohet kënga e re e Encës

Dafina Vidishiqi

Fjolla Morina emocionon me fjalët për gjyshen e ndjerë

Dafina Vidishiqi

Ava Max pozon me ngjyrat e ylberit me rastin e muajit të krenarisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora fotografohet duke shkuar në seancën e ‘pilates’, ndërsa shenjat në shpinën e saj tregojnë se ajo ka bërë hixhamën

Dafina Vidishiqi

Getoar Selimi paralajmëron projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Stinen

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...