Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora sjell imazhe nga ndeja e organizuar për komunitetin LGBTI, e ftuar edhe artistja e njohur

Rita publikoi të tjera imazhe me fustanin transparent.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, shumë herë ka treguar publikisht mbështetjen për komunitetin LGBTI.

Së fundi, ajo bashkë me miqtë e saj më të mirë u mblodhën në një darkë për të festuar me rastin e “Muajit të Krenarisë”.

Rita kishte zgjedhur të vishej me një fustan transparent, ndërsa flokët i kishte kapur lart dhe dukej atraktive.

E pranishme në këtë ndejë ishte edhe Demi Lovato, e cila ka pak kohë që është deklaruar si panseksuale.

Në imazhet që artistja i ndau me ndjekësit, nuk kanë munguar dekoret shumëngjyrëshe në ambientin ku u mbajt ajo ndejë.

“Kalova shumë mirë duke festuar KRENARINË mbrëmjen e kaluar me disa nga të preferuarit e mi 🌈 🎉❤️🧡💛💚💙💜🖤🤍🤎 Dashuroni pa limite @boobytape #ad“, shkruan Rita.

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...