Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora sjell këngën “Bang Bang” me video-tekst

Rita Ora për javë të tëra ka qenë ndër personat më të diskutueshëm në faqet rozë.

Për të është folur rreth jetës private dhe karrierës profesionale, përfshirë edhe thyerjen e rregullave antiCOVID.

Sidoqoftë kësaj, ajo më parë lansoi mini-albumin “Bang Bang”, që u prit jashtëzakonisht mirë nga admiruesit e muzikës së saj.

Ndërkohë, në një postim në rrjetin social Instagram, Rita bëri të ditur se ka publikuar njërën prej këngëve me videotekst.

Po i njëjti projekt ka ardhur si bashkëpunim me Imanbek, duke e bërë edhe më të kompletuar.

Kujtojmë se artistja është duke qëndruar në Australi, pasi do të jetë pjesë e jurisë në “The Voice”.

Postime të ngjashme

Loredana Zefi ndan pamje nga xhirimet e klipit të ri

Lea Muslija

Në ditëlindjen e North, Kim zbulon se po shkruan libra për të

Lea Muslija

Pas lëndimeve të rënda nga aksidenti, vdes aktorja e “Gone Girl”

Lea Muslija

Aurela Hoxha thyen heshtjen pas raportimeve se u bë nënë

Lea Muslija

Lajm i mirë për fansat e filmit të animuar “Beauty and the Beast”

Lea Muslija

Mc Kresha befason me përgjigjen kur pyetet se për cilën kombëtare bën tifo në “EURO 2020”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...