Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora sjell pamje të tjera nga xhirimet e klipit të ri, kësaj radhe shfaq këpucët me flamurin kombëtar

Kanë ngelur vetëm dy ditë që nga publikimi i këngës së re të Rita Orës të quajtur, “Bang”.

Derisa mezi po pret për lansimin e këtij projekti, artistja shqiptare ka vazhduar të ndajë të tjera detaje nga klipi i saj i ri.

Ajo së fundmi ka sjell një tjetër fragment të shkurtër në rrjete sociale, përmes të cilit tregon më shumë për përmbajtjen e këtij projekti.

Siç është vënë re, ylli shqiptar në pjesën e publikuar shfaqet me këpucët me flamurin kuq e zi.

Ky është një tjetër detaj i këngës, në të cilën përfshihen gjërat me motive kombëtare shqiptare.

“Dy ditë nga lansimi i Bang”, ka shkruar ajo.

Theksojmë që për veshjet tradicionale shqiptare në klip u përkujdes kreatori Valdrin Sahiti, gjersa ky është bashkëpunimi i saj mes artistëve: David Guetta, Gunna dhe Khea.

Postime të ngjashme

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

D V

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

DailyMail shkruan për pushimet e Dua Lipas në Shqipëri

D V

Xhensila poston imazhe me veshjen elegante ngjyrë blu dhe jeshil

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...