Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora tërheq vëmendjen me dukjen elegante, ndërsa thotë se ka nevojë për një ‘tequila’

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, ka tash e sa kohë që po punon intensivisht në albumin e saj të tretë.

Ajo ka kryer gjatë këtyre ditëve edhe xhirimet e klipit të ri, por duket se gjithçka po e mban befasi për fansat duke mos zbuluar shumë detaje.

Rita ndërkohë është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, 29-vjeçatrja ka publikuar disa fotografi të reja në rrjetin social Instagram, ku është shfaqur duke pozuar me një fustan elegant ngjyrë portokalli të errët.

Ajo është dukur mjaft tërheqëse, teksa ka vënë në pah vijën trupore dhe hijeshinë e saj.

“Ku është tequila ime ‘Prospero’”, shkroi Ora në mbishkrimin e këtyre fotografive, duke bërë kështu të ditur se po i mungon një pije tequila.

Rita prej më shumëse një viti është sipërmarrëse e markës së pijeve “Prospero”, e cila qarkullon në treg pije tequila me shije të ndryshme.

Postime të ngjashme

Fotografi me bikini dhe kujtime nga fëmijëria – Rita Ora mahnit me një seri imazhesh të publikuara së fundmi në Instagram

R Zh

Fansat e DMX po bëjnë homazhe pranë spitalit ku reperi ndërroi jetë

S.B.

Rita Ora duket tërheqëse me xhaketë të bronztë, ndërsa avullon zërin para performancës sësaj ‘live’

S.B.

Scott Disick dhe Amelia Hamlin shihen duke bërë blerje në një dyqan argjendarish në Miami

S.B.

Khloe Kardashian vjen me paraqitje atraktive, pasi dolën fotografi të saj pa ‘photoshop’

S.B.

Me një tjetër fotografi tërheqëse, Linda Halimi vë në pah format e lakmueshme të trupit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...