Agjencia Zhurnal.mk

Rita Ora tërheq vëmendjen me fustatnin blu

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, vazhdon të jetë në qendër të vëmendje kohëve të fundit.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke publikuar fotografi dhe video atraktive për të mbajtur të azhurnuar ndjekësit e saj.

Përkundër kësaj, përmes projekteve muzikore ajo ka arritur të bëjë emër në industritë muzikore anembanë botës.

View this post on Instagram

Don’t it make your brown eyes blue 💙

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Rita ka tërhequr vëmendje përmes disa imazheve atraktive.

Vijat e theksuara trupore i janë mundësuar përmes një fustani blu me disa lule të vogla me ngjyrë të bardhë.

Sikurse edhe shumë herë tjera, bukuroshja bionde ka përdorur aksesorë të ndryshëm, ndërsa në qafë shihen disa gjerdan prej ari.

“Mos i bëni syte tuaj kafe, në të kaltër”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

Bukuroshja shqiptare, përpos këngëve, është mjaft e kërkuar edhe në revista të ndryshme, ku bëhet figura kryesore e tyre.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!