Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora thekson gjoksin me dekoltenë e hapur

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, është ndër më të pëlqyerat në tregun ndërkombëtarë.

Ajo që në paraqitjen  e parë ka grumbulluar miliona fansa, të cilët e përkrahin në mënyrë të vazhdueshme.

Ndërkaq, në një postim në rrjetin social Instagram, ajo është parë duke pozuar nga dhoma e veshjes, teksa ka marrë vëmendje të madhe.

E veshur me një këmishë, dekolteja e hapur i ka theksuar këngëtares gjoksin e saj të formësuar.

Pozat tërheqëse bukuroshja bionde i ka marrë para një pasqyre, ndërsa merrte lëvizje provokuese.

Po ashtu, Rita është bërë figura kryesore e brendit të këpucëve ‘Shoe Dazzle’ dhe jo vetëm.

Postime të ngjashme

Loredana Zefi ndan pamje nga xhirimet e klipit të ri

Lea Muslija

Në ditëlindjen e North, Kim zbulon se po shkruan libra për të

Lea Muslija

Pas lëndimeve të rënda nga aksidenti, vdes aktorja e “Gone Girl”

Lea Muslija

Aurela Hoxha thyen heshtjen pas raportimeve se u bë nënë

Lea Muslija

Lajm i mirë për fansat e filmit të animuar “Beauty and the Beast”

Lea Muslija

Mc Kresha befason me përgjigjen kur pyetet se për cilën kombëtare bën tifo në “EURO 2020”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...