Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora thuhet se është paguar mbi një milion funte për rikthimin e saj në spektaklin “The Masked Singer”

Rita Ora thuhet se është paguar një milion funte për të dalë në sezonin e dytë të spektaklit “The Masked SInger”, pasi ishte vërtet hit në sezonin e parë.

Këngëtarja 30-vjeçare, e cila u kthye në ekranin e Boxing Day, thuhet se do të fitojë dyfishin e paketës së pagës së rekrutit të ri Mo Gilligan, 32 vjeç.

Një burim i tha The Mirror: “Rita mori një marrëveshje të madhe prej një milion funtesh për rolin e saj si gjyqtare e kthyer”, shkruan DailyMail.

“Ata ishin vërtet të etur për të siguruar kthimin e saj pasi ajo kishte qenë një hit kaq i madh në sezonin e parë. Por ata gjithashtu e donin vërtet Mo-në, gjithashtu. Ai është një talent i frytshëm me një ndjekje të madhe”, tha burimi.

Kur u kontaktua nga MailOnline, një përfaqësues i Rita Ora nuk pranoi të komentojë lidhur me këtë çështje.

Davina McCall dhe Jonathan Ross janë kthyer në vendet e gjyqtarëve së bashku me Ritën dhe komikun fitues të BAFTA-s, Mo, i cili ka zëvendësuar yllin e “Hangover”, Ken Jeong.

Raportet për këtë fitim të Ritës për të papriturat vijnë pasi u pohua se ajo ishte larguar nga Britania e Madhe për javët e fundit të vitit 2020.

Duke folur përpara nisjes, Rita tha se do të ishte edhe më e ndërlikuar të mendosh yjet prapa kostumeve ‘ekstravagante’ tani pasi të dhënat janë ‘dhjetë herë më të vështira’.

Kur u pyet nëse ajo mendon se spektakli “The Masked SInger” është rritur një nivel këtë vit, ylli u përgjigj: “100 për qind! Dhe është më e vështirë për mua këtë vit tani me hamendje”.

“Unë hyra si kampione nga viti i kaluar, plot besim dhe tani jam disi e dytë duke supozuar gjithçka, sepse ata i kanë maskimet dhjetë herë të vështira. Mendoj me qëllim që të mos fitoj. Sabotimi është i pabesueshëm”!

Postime të ngjashme

“My love story”, një mega emision së shpejti në ekran

T E

“Tërmet” në familjen mbretërore/ Sonte transmetohet intervista e princit Harry dhe gruas së tij amerikane Meghan Markle

T E

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...