Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora uron Shën Valentinin: Mos harroni se të duash veten është po aq e rëndësishme sa dikush tjetër që të do ty

Sot (e diel) shënohet festa e Shën Valentinit apo siç njihet ndryshe Dita e të Dashuruarve.

Në këtë ditë të gjithë të dashuruarit përkujdesen që të ndajnë momente sa më të lumtura me partnerin/en, ndonëse dedikimet romantike nuk mungojnë as në rrjete sociale.

Një dedikim rreth kësaj feste e ka bërë edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora.

“Urime Shën Valentini për të gjithë të dashuruarit e mi në këtë ditë. Shpresoj që zemrat e juaja të jenë të mbushura me dashuri dhe mos harroni se të duash vetën është po aq e rëndësishme sa dikush tjetër që të do ty”, ka shkruar ajo në një postim të ndarë në Instagram.

Biondja ka publikuar disa fotografi atraktive nga Austria ku edhe po qëndron e izoluar, në të cilat shfaqet me plot stil.

Ajo ka të veshur një këmishë të bardhë të gjerë dhe një fund të shkurtër të lëkurës, ndërsa dukjen e kompletoi me një grim më të rëndë me buzë rozë.

Rita ndërkohë është duke shijuar suksesin e këngës së re “Bang”, të lansuar ditë më parë me një klip unik me veshje tradicionale shqiptare.

30 vjeçarja po ashtu thuhet se po vazhdon lidhjen me partnerin e saj, regjisorin Romain Gavras.

Postime të ngjashme

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me stilin unik në imazhet e reja

D V

Producentja Vjosa Berisha tregon se është diagnostikuar me kancer, ndërsa përçon edhe një mesazh

D V

Enca anulon të gjitha mbrëmjet muzikore për këtë verë

D V

Oriola Marashi mahnit me linjat trupore, ndërsa mbulon gjoksin me kapelë

D V

Linda Halimi tregon se si i kalon netët e nxehta të verës

D V

Tayna pozon me këmbën lart në mur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...