Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora viziton lojtarët e ragbit në Sydney, përqafohet dhe bën fotografi me ta

Rita Ora po vazhdon të shijojë miqësinë e saj të lulëzuar me Russell Crowe, ndërsa ajo vizitoi klubin e tij të ragbit, South Sydney Rabbitohs.

Të mërkurën, interpretuesja e hitit “Hot Right Now”, 30 vjeçe, u pa duke u argëtuar me lojtarët në ekip menjëherë pasi ajo u pa në një udhëtim me biçikletë me Russell, 57 vjeç, dhe të fejuarën e tij Britney Theriot, 30 vjeçe, rrugëve të Sydneyt.

Kur vizitoi ekipin sportiv, Rita, e cila është zhvendosur në Down Under për paraqitjen e saj në “The Voice”, dukej se po flirtonte ndërsa ajo buzëqeshi gjatë takimit ndërsa Russell fotografonte, shkruan DailyMail.

Russell ka në pronësi South Sydney Rabbitohs që nga viti 2006, kështu që Rita ishte në një shoqëri të mirë për t’u njohur me shumë yje të ekipit.

Duke ndjekur udhëtimin e tyre me biçikletë, ajo tregoi figurën e saj të pabesueshme trupore e veshur me një triko të zezë sportive dhe një bluzë të vogël, ndërsa pozonte me lojtarët.

Bukuroshja bionde kombinoi ansamblin e saj me një palë atlete të kuqe, një kapelë të zezë dhe mbante syze dielli të errëta për fotosesionin e improvizuar.

Pas mbërritjes së saj, lojtarët e ekipit të Sydney Rabbitohs e përqafuan Ritën.

Yjet e ragbit më pas rrethuan yllin e pop-it ndërsa bisedonin dhe pozonin për fotografi në grup.

Rita zbarkoi në Australi në fillim të shkurtit për xhirimet e “The Voice Australia”.

Gjatë udhëtimit të saj në Down Under, Rita kohët e fundit shijoi një largim luksoz në Sweven Estate në lumin Hawkesbury.

Muajin e kaluar, këngëtarja shqiptaro-britanike zbuloi se sa e lumtur ishte që u bashkua me anëtarët e tjerë të jurisë si: Keith Urban, Guy Sebastian dhe Jessica Mauboy.

“Unë jam vërtet mirënjohëse që jam ftuar këtu për të qenë pjesë e ‘The Voice’ këtë vit”, tha ajo për The Daily Telegraph.

“Mezi pres të jem në gjendje të mentoroj talentin mahnitës këtu. Australia është shtëpia e disa muzikantëve dhe partnerëve të mi të preferuar me të cilët kam pasur ndonjëherë kënaqësinë të punoj”, shtoi ajo.

Postime të ngjashme

Kendall Jenner shihet në shëtitje në Los Angeles, pasi tregoi se kishte vuajtur nga ankthi

S.B.

Seria italiane që lufton racizmin

S.B.

Fansat e Ed Sheeran nxitin spekulime se artisti do të sjell dy albume këtë vit

S.B.

Ardian Bujupi lanson projektin e ri muzikor “Paname”

S.B.

Rita Ora vjen me imazhe atraktive, thotë se dëshiron pak pauzë nga xhirimet

S.B.

Dafina Zeqiri bën të ditur se ka realizuar versionin e dytë të këngën “Vuj Vuj Vuj”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...