Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Ora vjen me imazhe atraktive, thotë se dëshiron pak pauzë nga xhirimet

Rita Ora, artistja me prejardhje shqiptare është ndër më të pëlqyerat në audiencën e gjerë.

Bukuroshja brune përherë merr vëmendje të madhe, qoftë me postime nga jeta, përfshirë edhe nga karriera profesionale.

Ndërkohë, në një postim në rrjetin social Instagram, Rita ka vendosur që të ndajë disa imazhe atraktive.

“Selfie në banjë. Gjithkush dëshiron një pauzë nga xhirimet për të bërë imazhe në banjë”, ka shkruar ajo.

Ajo u vërejt me një bluzë të kuqe dhe pantallona të zeza, që e bënin të dukej edhe më atraktive.

Kujtojmë se Ora është duke qëndruar në Australi, pasi do të jetë pjesë e “The Voice”.

Postime të ngjashme

U përfol se dhuratën romantike buzë detit ia bëri Capital T, reagon Adrola Dushi

Dafina Vidishiqi

Ramë Lahaj vazhdon performancat nëpër vende të ndryshme, kësaj radhe ngjitet në skenën e ‘Royal Opera House’ në Londër

Dafina Vidishiqi

Butrint Imeri publikon këngën “Dujëm”

Dafina Vidishiqi

Dafina dhe Dj Geek më të lumtur se asnjëherë më parë

Dafina Vidishiqi

Samanta me vallëzim provokues në videoklipin e ri

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca i ngacmon ndjekësit i fton të luajnë “Golf”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...