Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Orës po i mungojnë takimet që mbante para Covid-19

Rita Ora ka ndarë disa imazhe në rrjetin social.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora ka shprehur edhe më parë se ajo nuk është fare e lumtur që shteti po i detyron të bëjnë një izolim të dytë.

Rita ndau me 16 milionë ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram disa fotografi, të realizuara së bashku me pjesëtarë të stafit të saj ndërsa ndodheshin në Majami.

Ndërsa këngëtarja përmes fotografive tregoi se po i mungojnë mbledhjet e zakonshme me stafin dhe miqtë e saj të dashur.

“Më ka marrë malli për takime dhe biseda rreth. Kjo është ajo që duket në thelb ne vetëm duke i thënë njëri-tjetrit atë që na pëlqen dhe nuk na pëlqen të gjitha në të njëjtën kohë! Kjo ishte në Majami në fillim të vitit!”, qe mbishkrimi i fotografisë.

Sa i përket projekteve muzikore Rita nuk ka qenë mjaft aktive këtë vit duke lansuar vetëm një projekt muzikor, “How to be lonely”.

Postime të ngjashme

Flaka Krelani në kopertinën e revistës së famshme “My New York”

S.B.

Pallati i Buckinghamit është më i qetë me largimin e Princit Harry dhe Meghan Markle

S.B.

Ledri Vula e ngacmon Sarën me një koment satirik, ajo i kundërpërgjigjet publikisht

S.B.

Dokumentari i Britney Spears do të lansohet në fillim të muajit maj

S.B.

Labinot Tahiri dhuron 2000 euro për Alean, e cila vuan nga një lloj i rrallë i tumorit

S.B.

Dua Lipa me poza provokuese në promovimin e koleksionit të ri të atleteve “Puma”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...