Agjencia Zhurnal.mk

Rita simpatikja

Rita Ora është parë sot duke shëtitur me një kapelë Gucci derisa ka shijuar një shëtitje jashtë në një fshat

Ajo nuk është frikësuar asnjëherë që të bëj ndryshime stili dhe Rita Ora sot ka treguar se është një vajzë plot stil në paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Këngëtarja 29 vjeçare ka pasur një kapelë të madh të markës Gucci derisa është parë tepër simpatike në këtë shëtitje jashtë.

Ky akcesorë ku shton 580 funta dhe asaj i rrinë për mrekulli.

Ajo po ashtu gjatë kësaj dite nuk ka harruar pa e uruar edhe nënën e saj për ditëlindje, derisa ka kujtuar angazhimin e saj si vullnetare kundër koronavirusit në Britani.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!