Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita sjell fotografi nga fëmijëria për ditëlindjen e vëllait, nuk mungojnë imazhet e tij me plis dhe veshje kombëtare

Vëllai i Rita Orës, Don, feston ditëlindjen e 23-të, ndërsa nuk ka mundur të mungonte urimi i veçantë i yllit muzikor.

Ajo i ka shfrytëzuar profilet e saja në rrjetet sociale për ta uruar vëllanë, ndërkohë që ka shpërndarë disa fotografi nga fëmijëria e tyre.

Pjesë e fotografive janë prindërit, Rita, Elena dhe Doni, ndërkohë që vëllai i saj shfaqet me veshje kombëtare shqiptare.

“Urime ditëlindjen Don! Sot është dita jote vëlla i vogël…”, nis urimin e saj këngëtarja e famshme.

Të dua shumë, je shumë argëtues dhe i mençur dhe i ëmbël, dhe nuk mund të besoj se i ke mbushur 23 vjet! Akoma më duket sikur je i vogël”, ka shkruar më tej Rita.

h

Postime të ngjashme

Renee bën bashkë Norën e Robertin

Dafina Vidishiqi

Adrola thotë se shoqëria jonë nuk di ta menaxhojë lirinë e demokracinë: Çohu Enver, na bëj derman

Dafina Vidishiqi

Khloe thekson çdo pjesë të trupit në veshjen e ngushtë teksa pozon pranë veturës “Rolls Royce”

Dafina Vidishiqi

Roza Lati tregon ankthin e përjetuar: Sytë nga deti mos na gllabëronte

Dafina Vidishiqi

Erika Jayne ndahet nga Tom Girardi pas 20 vitesh martesë

Dafina Vidishiqi

Dhurata Dora feston për 23 milionëshin me “Only You”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...