Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rita Wilson tregon arsyen se përse ajo dhe Tom Hanks nuk po vaksinohen

Në mars të vitit 2020, Rita Wilson dhe bashkëshorti i saj, Tom Hanks ishin ndër të parët që njoftuan se kishin dalë pozitiv me Covid-19.

Wilson së fundmi tregoi se ajo dhe aktori i njohur prej më shumë se 30 vjet ende nuk kanë vaksinuar.

Duke folur për “Today”, Rita shpjegoi pse ata ende nuk kishin marrë fotografitë e tyre, shkruan CNN.

“Ne jemi në linjë tani, sepse ka kaq shumë njerëz që duhen vaksinuar dhe ata po përhapen edhe më shumë”, shtoi ajo.

Çifti u diagnostikua ndërsa ishin në Australi. Hanks ishte duke filmuar filmin e drejtuar nga Baz Luhrmann.

Ata pësuan simptoma të lehta dhe Hanks më vonë tha se kishin në plan të dhuronin gjakun e tyre për të ndihmuar të tjerët pasi që ai përmbante antitrupa.

Wilson po ashtu shtoi se zbulimi se ata mbanin antitrupa ishte e jashtëzakonshme pasi e dinin që janë në mbrojtje.

Postime të ngjashme

Loredana Zefi ndan pamje nga xhirimet e klipit të ri

Lea Muslija

Në ditëlindjen e North, Kim zbulon se po shkruan libra për të

Lea Muslija

Pas lëndimeve të rënda nga aksidenti, vdes aktorja e “Gone Girl”

Lea Muslija

Aurela Hoxha thyen heshtjen pas raportimeve se u bë nënë

Lea Muslija

Lajm i mirë për fansat e filmit të animuar “Beauty and the Beast”

Lea Muslija

Mc Kresha befason me përgjigjen kur pyetet se për cilën kombëtare bën tifo në “EURO 2020”

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...