Agjencia Zhurnal.mk

Rivalja e Distria Krasniqit, sportistja më seksi në botë

Distria Krasniqi është një prej sportisteve më të suksesshme shqiptare.

Xhudistja e dytë në botë në kategorinë e saj, Krasniqi shpesh përballet me kundërshtare të cilat janë më të përgatitura se ajo.

Por, një nga rivalet e saj përveç që është mjaft e përgatitur dhe më e gjatë së Distria, është edhe një femër joshëse që në kohën e lirë merret edhe me modelim.

Bëhetë fjalë për xhudisten, Daria Bilodid, e cila është kampione në -48kg.

Ukrainasia poashtu konsiderohet si nga sportistet më të bukurat në botë, dhe kjo me të drejt.

Kjo gjë bie në sy sapo të kontrolloni profili i saj në Instagram ku edhe më të shihni postimet e saj atraktive në të cilat në sy bijnë linjat perfekte të ukrainases./Indeksonline/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...