Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Robbie Williams shpenzon 24 milionë dollarë në një rezidencë në Zvicër

Këngëtari i njohur amerikan, Robbie Williams, duket se ka bërë një hap shumë të rëndësishëm në jetën e tij.

Sipas Mirror, ai thuhet se ka blerë një rezidencë në Zvicër, vlera e së cilës arrin deri në 24 milionë dollarë.

46-vjeçari edhe gjatë pandemisë coronavirus kishte treguar se jetonte së bashku me familjen e tij, në pot ë njëjtin vend.

Ani pse qëndrimi nuk pretendohej të ishte I përhershëm, duket se Willians e ka ndryshuar mendjen.

Ndërkohë, ai dhe bashkëshortja Ayda, përfshirë edhe katër fëmijët tashmë janë shpërngulur në shtëpinë afër liqenit Geneva.

Tutje theksojmë se artisti edhe gjatë pandemisë kishte shpenzuar kohën edhe në mal, gjë që i ndihmonte për shëndetin mendor.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...