Robert Berisha i përgjigjet ndjekësit që e pyeti nëse e ka të dashur modelen, Eriona Sejdiu

Krahas sukseseve në muzikë, Robert Berisha, muaj më parë sfidoi veten në një emision të ri të quajtur “Robi plaket kur don vet”.

 

Artisti shqiptar si bashkëpunëtore në program kishte modelen e përzgjedhur “Miss Kosova 2019”, Eriona Sejdiun.

Derisa po përgatitet për nisjen e sezonit të dytë, ai u ka dhënë mundësi fansave të pyesin më shumë nëpërmjet opsionit ‘pyetje-përgjigje’.

Robert Berisha (Foto: Instagram)

Meqenëse kanë qëndruar gjatë gjithë kohës së bashku, një pyetje kishte të bënte me bukuroshen e njohur.

“Erionën a e ke të dashur?”, ka qenë pyetja e parashtruar nga një ndjekës, së cilës nuk ka hezituar t’i përgjigjet 42-vjeçari.

“23 vite diferencë edhe e kam të familjes”, tha ai.

Robert Berisha (Foto: Instagram)

Roberti përndryshe po vazhdon të mbetet beqar, që pas ndarjes nga artistja Nora Istrefi.

Me këtë të fundit ndajnë një vajzë të quajtur, Renee. 

Related posts

Adelina Tahirit i ‘rrëshqet’ filtri i Instagramit dhe kështu duket fytyra e saj e vërtetë

D V

Victoria Beckham tregon linjat në një fustan të kuq të ndritshëm nga linja e saj e veshjeve luksoze

D V

Vizatimi trupor i Ben Affleck që e urren J.Lo, ndërsa e ka urryer edhe ish-gruaja e aktorit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More