Agjencia Zhurnal.mk

Robert Berisha uron Norën për ditëlindje me një video të veçantë krah vajzës së tyre

Këngëtarja e popullarizuar shqiptare, Nora Istrefi sot (e mërkurë) feston ditëlindjen e 34-të.

Me këtë rast, ajo ka pranuar urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe ndjekësit e saj përmes rrjeteve sociale.

Një urim i veçantë nuk ka munguar as nga ish-bashkëshorti Robert Berisha, të cilët edhe pse të ndarë ruajnë raporte mjaft të mira me njëri-tjetrin.

Nora Istrefi feston ditëlindjen

Posted by N’Rm I on Wednesday, March 25, 2020

Ai ka postuar disa video në InstaStory, ku shfaqet përkrah vajzës Renee dhe së bashkë kanë kënduar këngën e ditëlindjes.

“Gëzuar ditëlindjen Nora Istrefi”, është përshkrimi krahas videos.

Dyshja, të cilët u ndanë në gusht të vitit të kaluar, tashmë e kanë dëshmuar se janë një çift shembull për t’u ndjekur nga të tjerët.

Nora Istrefi feston ditëlindjen

Posted by N’Rm I on Wednesday, March 25, 2020

Në shumë prej intervistave, Roberti ka deklaruar se i është mirënjohës gjatë tërë jetës Norës për kujdesin që ka treguar e po ashtu edhe si nëna e vajzës së tij. /Telegrafi/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...