Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Robert Pattinson rikthehet në xhirime të “The Batman” pas shërimit nga coronavirusi

Robert Pattinson është kthyer sërish në punë pas një pauze të shkurtër.

Aktori ka nisur xhirimet e “The Batman” në Mbretërinë e Bashkuar për herë të parë pasi rezultoi pozitiv me coronavirus.

Izolimi ka ndodhur në fillim të shtatorit dhe xhirimet u anuluan dy javë më vonë nga produksioni.

Ylli 34-vjeçar në filmin e drejtuar nga Matt Reeves, i cili kishte qenë në pauzë për gati gjashtë muaj për shkak të pandemisë, u infektua me COVID-19 në fillim të shtatorit.

Rasti pozitiv u bë i ditur vetëm tri ditë pasi “The Batman” filloi xhirimet.

Tani, aktori është kthyer sërish në punë, meqë u rishfaq për herë të parë në xhirime të mërkurën në mëngjes, sipas Daily Mail.

Gazeta raporton se ai ishte duke filmuar një skenë funerali, megjithëse rastet e COVID-19 në Mbretërinë e Bashkuar po vazhdojnë të jenë aktive.

“Kompania tani i ka bërë testin e coronavirusit të gjithëve. Na është thënë të bëjmë vetëm punën. Ne madje duhet të hamë vakte vetëm në dhomat tona të hoteleve. Pavarësisht se është një film i Hollywoodit, nuk është saktësisht siç duket”, thuhet në një deklaratë.

“The Batman” ishte paraparë të arrinte në kinema në qershor të vitit 2021 por u shty përsëri për në tetor për shkak të vonesave që shkaktoi pandemia.

Postime të ngjashme

Hiti i ri nga Maili, rep artist shumë modern

T E

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...