Agjencia Zhurnal.mk

Roberti lë anash ankesat, ja çfarë bën në karantinë

Roberti ka filluar t’i pranojë sfidat e shokëve në karantinë.

Qytetarët që erdhën nga Stambolli në aeroportin e Prishtinës para dy ditësh, janë mbyllur në Qendrën e Studentëve në Prishtinë.

Mes tyre ishte edhe Robert Berisha, i cili fillimisht u ankua për kushtet që janë në konviktet e studentëve.

Këngëtari, gjatë mbrërmjes së sontme, ka publikuar disa video në Instagram, përmes së cilave pranonte sfidat që po qarkullojnë së fundi në rrjet si dhe nominonte miqtë e tij.

Ai sonte duket se i ka ‘harruar’ ankesat, por me anë të ‘challeng’ po e kalonte mbrëmjen në karantinë.

Për ndryshe, bashkë me Robertin në Qendrën e Studentëve është edhe menxheri i Taynës, Rinor Hykolli.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...