Agjencia Zhurnal.mk

Robin Krasniqi vs Dominic Bosel – Live

Robin Krasniqi do të përballet sonte me Dominic Bosel për titullin e më të mirit në botë në kategorinë e mesme

Bosel është kampion bote në kategorinë ËBA dhe sonte lufton për ta mbrojtur titullin e tij kundër Krasniqit.

Robin Krasniqi ka treguar formë të mirë sivjet duke fituar disa ndeshje. Sonte është ndeshja e karrierës së tij.

Ndeshja po transmetohet në Klan Kosova dhe fillon në ora 23:15.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...