Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Robin Krasniqi vs Dominic Bosel – Live

Robin Krasniqi do të përballet sonte me Dominic Bosel për titullin e më të mirit në botë në kategorinë e mesme

Bosel është kampion bote në kategorinë ËBA dhe sonte lufton për ta mbrojtur titullin e tij kundër Krasniqit.

Robin Krasniqi ka treguar formë të mirë sivjet duke fituar disa ndeshje. Sonte është ndeshja e karrierës së tij.

Ndeshja po transmetohet në Klan Kosova dhe fillon në ora 23:15.

Postime të ngjashme

Goce Sedlloski emërohet trajner i ri i FC Shkupit

Z H

E ardhmja e Mbappe, Pochettino: Do luftoj deri në pikën e fundit për të

Z H

Pique rrezikon të humbasë finalen e Kupës së Mbretit

Z H

Leon Dajaku ia huq keq, thotë se në Kosovë flitet “kosovarçe”

Z H

Solskjaer: Roma klub me histori, mezi po e presim sfidën gjysmëfinale

Z H

Ekipi i NBA-së pranë shitjes për vlerën e 1.5 miliardë dollarëve

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...