Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Roja nuk është gjetur ende/ Vijojnë kërkimet në magazinën e djegur në Tiranë

Asnjë gjurmë nuk është gjetur ende e Arjan Salës, rojes së magazinës që u përfshi nga flakët 3 ditë më parë.

33-vjeçari shpëtoi jetën e disa punonjësve të tjerë por vetë nuk ia doli të dilte pasi tentoi të shuante flakët.

Shërbimit zjarrfikës i kanë ardhur në ndihmë dhe punonjësit e të njëjtit sektor të aeroportit të Rinasit edhe inxhinierët e minierave që operacioni i kërkim shpëtimit të 33-vjeçarit të mos vonohet më.

Familjarët e të riut që dyshohet se ka ndërruar jetë gjatë orarit të punës me ankthin e pritjes së gjetjes së trupit akuzojnë zjarrfikësit për mos pasjen e pajisjeve të duhura.

Si do e shpëtoni djalin kur s’keni pajisje?

“Pavarësisht se jam në post drejtues jam palë me ju. Ju kuptoj dhimbjen”, tha ai.

Postime të ngjashme

Keqpërdorim seksual i të miturës dhe vozitje në gjendje të dehur, arrestohen dy persona në Podujevë

Dafina Vidishiqi

Ajrovskit nga Prilepi iu shqiptua masa e paraburgimit pasi në kamionin që po voziste u zbuluan 324 kilogramë kokainë

Dafina Vidishiqi

Gjashtë të lënduar në një aksident në Klinë

Dafina Vidishiqi

Në Shkup sanksionohen 247 shoferë, 106 për drejtim të shpejtë të automjetit

Zekirija Haxhiu

Aksident trafiku, rrokulliset kamioni në afërsi të Strazhës

R Zh

Ky është shoferi i kamionit nga RMV, ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Durrës

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...