Agjencia Zhurnal.mk

Roma insiston për Xherdan Shaqirin

Roma vazhdon të insistojë për anësorin shqiptar, Xherdan Shaqiri

Sipas gazetarit të njohur italian, ekspert i transferimeve, Gianluca Di Marzio, Roma është duke bërë të pamundurën që ta bindë Liverpoolin për Xherdan Shaqirin.

Megjithatë, Jurgen Klopp nuk e ka ndërmend ta lëshojë shqiptarin, të paktën jo në këtë afat kalimtar për shkak se po lufton për titull në Premierligë dhe i duhen më shumë futbollistë për të vazhduar ëndrrën.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...