Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Ronaldo del sërish pozitiv me Covid-19

Cristiano Ronaldo ka rezultuar sërish pozitiv me Covid-19, në tamponin e bërë ditën e djeshme. Pritej shumë përjigjia e tij për të qenë i pranishëm në ndeshjen ndaj Barcelonës mbërmjen e nesërme, por mesa duket nuk ka mundësi sërish ylli portugez që ndihmojë skuadrën e tij në përballjen me Lionel Mesin

Postime të ngjashme

Ramosi dhe Vasquezi mund të largohen si lojtarë të lirë

Z H

Chelsea heq dorë nga lojtari që Lampard “ngulte këmbë”

Z H

Pasuria e Maradona-s/ Dy kasaforta i ka në Dubai, askush s’mund t’i hapë

Z H

Mirel Josa prezantohet si trajner i Kukësit dhe shpall objektivat e sezonit

Z H

Prezantohet fanella speciale e Barcelonës e dizajnuar nga Carles Puyol

Z H

Arsenali kërkon nga tifozët një moment për paraqitjen e Xhakës ndaj Southamptonit

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...