Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Ronaldo rezulton pozitiv me Covid-19

Ylli i Juventusit Cristiano Ronaldo ka rezultuar pozitiv në testin për virusin Covid-19, ka konfirmuar kombëtarja portugeze.

Ronaldo është konfirmuar si pozitiv të Hënën dhe është liruar nga ekipi dhe do të mungoj në ballafaqimin me Suedinë të Mërkurën.

Po ashtu, raportohet se 36 vjeçari nuk ka simptoma dhe tashmë është vet-izoluar.

Postime të ngjashme

Muça mposhti kancerin dhe iu kthye fushës

T E

Klubi anglez interesohet për Rashicen

Z H

Sanchez: Unë jam si një luan i mbyllur në kafaz

Z H

Lëndohet rëndë Ozil, u largua me ndihmën e të tjerëve

Z H

Sot 7 vite nga sfida e parë ndërkombëtare e Kosovës

Z H

Superliga, sot zhvillohen dy takime

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...