Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ronela Hajati këtë javë sjell këngën e radhës nga albumi i ri

Ajo është duke vazhduar me publikimin e këngëve nga albumi i ri i saj i quajtur “Rron”.

Fjala është për këngëtaren Ronela Hajati, e cila këtë javë vjen me një tjetër projekt të ri muzikor.

Nëpërmjet një postimi të ndarë në rrjete sociale, artistja e njohur tregon se më 10 prill (e shtunë) sjell të radhës.

“Shumë i mirë, 10 prill. Rron”, ka shkruar Hajati duke etiketuar edhe bashkëpunëtorët që e ndihmuan në realizimin e gjithë këtij projekti.

Fansat dhe ndjekësit mezi po presin për këtë prurje të Ronelës, pasi reagimet në hapësirën për komente kanë qenë të shumta.

“Prologue” ndryshe është projekti rikthyes i këngëtares i cili u prit shumë mirë nga publiku.

Për vetëm pak ditë ka marrë afro 500 mijë klikime në platformën YouTube.

Postime të ngjashme

Roza Lati tregon ankthin e përjetuar: Sytë nga deti mos na gllabëronte

Dafina Vidishiqi

Erika Jayne ndahet nga Tom Girardi pas 20 vitesh martesë

Dafina Vidishiqi

Dhurata Dora feston për 23 milionëshin me “Only You”

Dafina Vidishiqi

Çfarë ndodhi me Olën e Muratin pasi dolën çift nga “Përputhen”?

Dafina Vidishiqi

“Mala” nga Samanta Karavella vjen me këtë datë

Dafina Vidishiqi

Tayna me poza provokuese, ndërsa prezanton dukjen e re me flokë ngjyrë vjollcë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...