Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ronela Hajati: Kujtoni ata që ju ngritën në këmbë kur kishit nevojë

Ronela Hajati është këngëtarja shqiptare që pëlqehet në masë të madhe për interpretimet unike të projekteve.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke ndarë imazhe e video nga jeta dhe karriera profesionale.

Së fundmi, në një fotografi në Instagram, ajo ka zgjedhur që të përçojë një mesazh unik për ndjekësit e saj.

“Kujtoni kush ju ngriti në këmbë kur kishit nevojë. Mos i hidhni ata në mbeturina”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Sa i përket projekteve muzikore, artistja ka paralajmëruar lansimin e albumit të ri më 15 mars të këtij viti.

Derisa po përgatitet për këngë të reja “Bardh’ e blu” është hiti saj I fundit, që erdhi në bashkëpunim me DJ Sardi.

Postime të ngjashme

Kendall Jenner shihet në shëtitje në Los Angeles, pasi tregoi se kishte vuajtur nga ankthi

S.B.

Seria italiane që lufton racizmin

S.B.

Fansat e Ed Sheeran nxitin spekulime se artisti do të sjell dy albume këtë vit

S.B.

Ardian Bujupi lanson projektin e ri muzikor “Paname”

S.B.

Rita Ora vjen me imazhe atraktive, thotë se dëshiron pak pauzë nga xhirimet

S.B.

Dafina Zeqiri bën të ditur se ka realizuar versionin e dytë të këngën “Vuj Vuj Vuj”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...